Materac_przedszk_562f9fbe80bcf.jpg

Materac przedszkolny

Drukuj
Cena sprzedaży 157,70 zł
wymiar : 75 x 60 x 6 cm
Opis

MATERACYK PRZEDSZKOLNY „MP-6”

 

Materacyk o symbolu katalogowym „MP-6”, to prostokąt 60 x 75 cm o grubości 6 cm.

Produkowane przez naszą firmę materacyki i kształtki, wykonane są z pianki i pokryte odporną na ścieranie skórą ekologiczną, łatwą do utrzymania w czystości (skajem). Zabrudzone miejsca wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, a dzięki zastosowaniu zamka błyskawicznego z łatwością można również zdjąć pokrowiec i wyczyścić.

Surowce użyte do produkcji kształtek, cechują żywe i atrakcyjne kolory, co z pewnością zachęca do wesołych zabaw. Istnieje wiele możliwości łączenia pojedynczych elementów w zestawy wg własnych potrzeb i fantazji.

Kąciki wyposażone w kształtki piankowe, stanowią niewątpliwą atrakcję. Dzieci chętnie tworzą z nich różne konstrukcje: domki, zamki, wieże lub tory przeszkód, co rozwija wyobraźnię, zachęca do współpracy i zabaw integracyjnych. Materacyki i klocki piankowe doskonale nadają się również do ćwiczeń gimnastycznych, rehabilitacji oraz jako siedziska w czasie zabaw lub relaksu.

Przez wiele lat doświadczenia udoskonalamy nasze produkty i dostosowujemy do różnych potrzeb, zatem zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znaleźć można wiele podobnych materacyków, lecz o innych gabarytach.

 

 

 

Materacyk o symbolu katalogowym: „MP-6”

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.